hamburger icon
social icon social icon social icon
bar icon DOSTAWA NASTĘPNEGO DNIA
bar icon ZAWSZE ŚWIEŻE PRODUKTY
bar icon RÓŻNORODNOŚĆ DAŃ

NASZE DIETY

Junior Bag

Dieta idealna dla najmłodszych - w każdej paczce odnajdziesz 3 pełnowartościowe dania (Śniadanie, II Śniadanie, Obiad) oraz  dodatkowo sok lub koktajl pełen odżywczych witamin i składników mineralnych!

ZAMAWIAM

No Fish Bag

Dieta No Fish jest skierowana do osób, które z pewnych przyczyn wykluczają ryby i skorupiaki ze swojej diety. Wybierz tę opcję, jeśli chcesz wymienić rybę w swojej diecie na inne wartościowe źródła białka!

ZAMAWIAM

3 Posiłki

3 Posiłki to dieta, która składa się z trzech najpopularniejszych posiłków - Śniadanie, Obiad, Kolacja. Jest to idealny wybór dla osób, które chcą się odżywiać zdrowo, nie rezygnując przy tym ze swoich ulubionych przekąsek.

ZAMAWIAM

Office Bag

Pakiet 3 dań (I Śniadanie, II Śniadanie, Obiad) to idealny wybór na pyszne posiłki, które można zabrać ze sobą do pracy. W sam raz dla zapracowanych osób, które cenią sobie dobry smak. Menu oparte jest na diecie Standard Bag.

ZAMAWIAM

Gluten&Lactose Free Bag

Gluten&Lactose free to dieta eliminacyjna, która dedykowana jest osobom z nietolerancją laktozy lub z nieceliakalną nadwrażliwością na gluten. W naszym cateringu zastępujemy produkty z laktozą tymi bez laktozy, natomiast produkty zawierające gluten wymieniamy na te naturalnie bezglutenowe. Jednakże dieta ta może zawierać śladowe ilości zarówno glutenu jak i laktozy, dlatego nie jest to odpowiedni wybór dla osób chorujących na celiakie.

ZAMAWIAM

Niski IG Bag

Niski IG Bag to idealny wybór dla osób z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej - z insulinoopornością czy cukrzycą. Dzięki temu że opiera się ona na produktach o niskim indeksie glikemicznym, pomaga ustabilizować poziom cukru i insuliny we krwi.

ZAMAWIAM

Dash Bag

Dash Bag to dieta, która cieszy się dużą popularnością na świecie, z uwagi na jej bardzo dobry wpływ na zdrowie. Korzyściami płynącymi z jej stosowania są obniżenie ciśnienia tętniczego krwi, poprawa profilu lipidowego i zmniejszenie ryzyka chorób sercowo-naczyniowych. W efekcie potrafi wydłużyć życie!

ZAMAWIAM

Vegetarian + Fish Bag

Vegetarian+Fish Bag to idealny wybór dla pescowegetarian, którzy uwzględniają w swojej diecie ryby bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3.

ZAMAWIAM

Vegetarian Bag

Vegetarian Bag to idealny wybór dla wegetarian, którzy wykluczają ze swojej diety mięso oraz ryby. Źródłem białka w tej diecie są głównie nasiona roślin strączkowych, a w naszym cateringu uwzględniamy także produkty mleczne i jaja w posiłkach.

ZAMAWIAM

Sport Bag

Sport Bag to dieta dedykowana sportowcom, osobom aktywnym lub chcącym przybrać masę ciała. Dzięki zwiększonej ilości kalorii, pokrywa ona w pełni zapotrzebowanie energetyczne u osób ze zwiększoną aktywnością, a duża ilość białka w posiłkach pomaga utrzymać lub zbudować masę mięśniową.

ZAMAWIAM

Standard Bag

Standard Bag to idealna dieta dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać, a przy okazji utrzymać masę ciała. Dzięki odpowiednio zbilansowanej i pysznej diecie, zostaje pokryte zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne składniki odżywcze, co przekłada się na zachowanie dobrego zdrowia.

ZAMAWIAM

Fit Bag

Fit Bag to dieta stworzona dla osób, które chcą zredukować masę ciała. W tym planie najważniejsze jest racjonalne gubienie kilogramów tak, aby obyło się bez efektu jo-jo. Duża różnorodność produktów pozwoli Ci smacznie i zdrowo schudnąć, nie tracąc przy tym radości ze spożywania posiłków.

ZAMAWIAM
Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz do nas:
Niedziela - Czwartek: 7:30 - 15:30
Food&Bed Project Ul. Jaśminowa 19
82-100 Kmiecin
NIP 5783114916
REGON 281614916
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda